piątek, 8 kwietnia 2016

Nowomodne sztachety PVC odporne na każdą zimę.Zima jest szczególnie męczącym czasem dla sztachetki z plastyku na plot i furtkę sztachetowa, szczególnie jeśli jest snieżna. Długofalowe opady śniegu, wichury, zamiecie oraz mrozy jak z Syberii przetrwają tylko najlepsi. Do jednych z mocniejszych ogrodzeń przynależą panele ogrodzeniowe ocynkowane. To Zn sprawia, iż te ogrodzenie przetrzyma sporo lat.

Panele ogrodzeniowe mają gwarancje trwałości. Wskutek wykorzystania uprzednio wspomnianego procesu ocynkowania, polegającego na kąpieli elementów stalowych w płynnym Zn o temp. 440-460 stopni Celsjusza. Wtedy na powierzchni stali zachodzi proces dyfuzji. Stal i Zn aranżują wspólną warstwę stopowa, na której odkłada się jeszcze warstwa czystego cynku. Warstwa stopowa powoduje, że warstwa cynku jest nieodłącznie połączona ze stalowym podłożem, zaś panel ogrodzeniowy wytrzymały jest na rdzewienie.

Ocynkowywane przęsło na nowoczesne sztachety wolno także elektrostatycznie malować, co dodaje mu bardziej miły dla oczu wygląd.
Najlepsze lakiery proszkowe w szerokiej kolorystyce z palety RAL ponadto podnoszą odporność sztachety Winylowe na ogrodzenie i furtę ze sztachet
panelowego na korozje. Farby proszkowe są w pełni bezpieczne dla ludzi oraz środowiska. W procesie malowania

plot Winylowe na plot i furtę ogrodzeniowa nie stosuje się żadnych toksycznych rozcieńczalników, oraz w końcowym etapie wzmacniania skorupy nie zachodzi emisja substancji do powietrza.
Wybierając przęsła ogrodzeniowe ocynkowane jesteśmy tym samym nie tylko pro ekologiczni, objawiamy się także daleko idącym pragmatyzmem. Wysoko gatunkowy panel ogrodzeniowy nie ulegnie korozji, nie zmieni kształtu, nie pęknie, a jego odcień nie zmienia się i będzie radował nasze oczy przez długie, długie lata.

���������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz